וידאו קונפרנס וירטואלי בענן

שירות חדר וידאו קונפרנס וירטואלי Virtual video conference room הוא שירות משלים ללקוחות, אשר ברשותם ציוד וידאו קונפרנס, אך ברצונם להרחיב את השימוש בו למשתתפים בארגון או מחוצה לו, או עם שותפים לשיחה אשר להם אין ציוד וידאו קונפרנס, כל זאת תוך שמירה על איכות הוידאו והשמע המירבית, האבטחה וסביבת העבודה לה הם רגילים , בפרוטוקול וידאו קונפרנס, וללא צורך ברכישת ציוד נוסף.

שירות חדר וידאו קונפרנס וירטואלי

השירות חוסך למשתמשים עלויות רבות בהקמת חדר ישיבות עם ציוד נוסף ויחד עם זאת פותח את הארגון לגמישות תפעולית ואפשרויות צמיחה שלא היו קיימות עד כה.

וידאו קונפרנס הנו שיחת ועידה בוידאו, בה צד אחד מתקשר אל צד אחר, ממש כמו שיחת טלפון. השיחה היא End point to end point ושירות חדר וידאו קונפרנס וירטואלי על גבי ענן IP, משנה זאת באופן שמאפשר לכל נקודה בעולם חיבור לשיחת הוידאו באמצעות מחשב רגיל עם חיבור רגיל לאינטרנט בלבד, כלומר דינאמיות מלאה בהעלאת משתתפים נוספים לועידות וידאו, תוך כדי ניצול מקסימלי של ציוד הוידאו קונפרנס הקיים.

שיחת וידאו קונפרנס בלי ציוד וידאו קונפרנס

כל נקודה בעולם המבקשת להתחבר לשיחה ללא ציוד וידאו קונפרנס בעצם מפעילה תוכנה פשוטה ומאובטחת ממחשב המחובר לאינטרנט ומפנה אותה לחייג לכתובת IP של הענן. משם ללא צורך בתוכנות נוספות או ציוד מיוחד מתחברים לשיחת הוידאו קונפרנס כאשר משתתפיה האחרים משתמשים בחיבור וירטואלי כמתואר או בציוד וידאו קונפרנס מלא אשר ברשותם.

שירות חדר וידאו קונפרנס וירטואלי על גבי ענן חוסך משאבים ומאפשר בעצם להשתמש בציוד הקיים בארגון בצורה רחבה הרבה יותר, ולהנות ממנו גם מחוץ לחדר הישיבות. השיתוף בתשתית הנו פשוט וקל, לא דורש ידע טכני מורכב וחשוב מכל לא דורש תחזוקה טכנית.


נאוטק תקשורת מספקת שירותי חדר וידאו קונפרנס וירטואלי על גבי ענן ונציגי התמיכה שלנו ישמחו לענות על כל שאלה, לאפשר לכם הדגמה חיה של השירות ולתת גם לכם להשתמש ביתרונותיו הרבים ולנצל טוב יותר את הציוד הקיים אצלכם.
 
  לחצו ליצירת קשר
  לייעוץ ומכירה התקשרו 03-6440400 או לחצו כאן
לייעוץ ומכירה התקשרו עכשיו: 03-6440400
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:
   


מפת אתר'המוזיאון'מידע שיווקימידע שימושי