אקוסטיקה

רעש הוא אחד הגורמים השקטים לבזבוז זמן וירידה בתפוקה. הרעש, שאנחנו לצערנו מתרגלים אליו, מסיט את תשומת ליבנו משיחות שאנו מנהלים, מעבודה שעלינו לבצע. הרעש הוא מטרד שלעיתים נדמה שפשוט צריך לחיות איתו. זו טעות.
 
מסתבר - שמרבית הרעשים בתוך הארגון, אלו הנגרמים מגורם אנושי - חברינו לעבודה - ניתנים לטשטוש והורדת הסחות הדעת והעלאת הריכוז והיעילות. קוראים לזה מיסוך קול - טכנולוגיית השקט, והמוצר המתקדם ביותר של חברת Cambridge משווק בישראל על ידי נאוטק תקשורת.

זהו פתרון מתקדם גם לסביבת "אופן ספייס", וכמובן יעיל מאד גם להגברת פרטיות בחדרי הנהלה, בנקים, קופות חולים ועוד מקומות בהם חשובה הפרטיות האישית ולא רוצים שמישהו חיצוני יאזין ויבין את הנאמר.
 
  לחצו ליצירת קשר
  לייעוץ ומכירה התקשרו 03-6440400 או לחצו כאן
לייעוץ ומכירה התקשרו עכשיו: 03-6440400
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:
   

 

איך עובד מיסוך קול?

מפתחי Cambridge גילו כי תדרי הקול האנושי נמצאים בטווח מאד מוגדר כמעט לכל האוכלוסיה - ובאמצעות רמקולים זעירים כמעט בלתי נראים ניתן לייצר רעש הפוך לתדרי הקול הללו ובכך לבטל אותם כמעט כליל. התחושה היא שיש משהו אך אנו לא מסוגלים להבין אותו. המוח שלנו מיד מתעלם מהרעש כיוון שאין סקרנות ואין מה לפענח - פשוט לא מבינים את מה שנאמר לצדינו ומתרכזים רק בעבודה ובשיחות האישיות. זוהי טכנולוגיית השקט. 
 
 
חברת Cambridge המיוצגת בישראל על ידי נאוטק תקשורת מביאה את המהפכה לחלל המשרד. אמנם מכנים אותה "טכנולוגיית השקט" אך האמת היא שמדובר בשיטה מתקדמת ליצירת התנגדות לגלי הקול הקיימים בסביבת העבודה ובכך לעמעם ולא לאפשר להבין את הנשמע. העמעום וחוסר הבנת הנשמע מאפשרים ריכוז, פרטיות ובאופן שאינו מורגש פשוט מייצרים רוגע. וזה מוכח!

בין מוצרי מיסוך הקול שלנו תוכלו למצוא: (לחצו כאן לקטלוג המלא)


מפת אתר'המוזיאון'מידע שיווקימידע שימושי