שיחות ועידה בוידאו

בעולם העסקים המודרני - בו מרבית התקשורת נעשית אל מול המייל - יש צורך בפגישות פנים מול פנים - גם לצרכי עבודה בתוך הארגון וגם לצורך מפגש עם לקוחות.
במקום לבלות זמן יקר בטיסות סביב העולם רק כדי ללחוץ יד - פגישות ועידה בוידאו מאפשרות לנו פגישה פנים מול פנים, בזמן אמת, בכל רגע - מבלי לבזבז זמן יקר ומשאבים.
 
כיוון שאנו מדברים על עולם העסקים, ולא מוכנים להתפשר על איכות התמונה או השמע - חשוב להבחין בין פתרונות המיועדים לקהל הפרטי - פתרונות שלרוב קיימים אף בחינם - לבין פתרונות מתקדמים המופנים מראש לקהל העסקי הנדרש לשירות מעט שונה.
 
על מנת שלא להתפשר על האיכות מרכיבי שיחות הועידה צריכים להיות איכותיים: מצלמה טובה, מיקרופון טוב, מסך טוב ואם יש צורך גם במחשב שניתן לצרף לפגישה.
עוד על פגישות ועידה בוידאו - וידאו קונפרנס - לחצו כאן.
 
כיום, כשקווי תקשורת מהירה לאינטרנט קיימים בזמינות רחבה כמעט בכל מקום בעולם ובמחירים אטרקטיביים - ישנם פתרונות מתקדמים לצורכי שיחות ועידה בוידאו גם באצמעות תוכנה.
בשירות שיחות ועידה בוידאו מבוסס תוכנה נוכל להבחין במגוון סוגים של יכולות אשר כל חברת תוכנה מספקת עם התוכנה שלה. כדי לבחור בתוכנה הנכונה - יש צורך להגדיר קודם כל את צרכי הארגון שלכם. אם אתם רוצים סיוע בחשיבה והיכרות עם היכולות הקיימות - אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו.
 
 
חשוב לדעת: במידה וקיים אצלכם בארגון חדר ישיבות עם ציוד שיחות ועידה בוידאו ואתם רוצים להתעדכן ולהרחיב את היכולות - יתכן מאד וניתן להשתמש בציוד הקיים ולהרחיב את יכולותיו באמצעות תוכנה.
לשם כך אנו מזמינים אתכם לקרוא אודות שירות Blue Jeans וכמובן ליצור איתנו קשר כדי לשמוע על פתרונות נוספים.
 
בהצלחה!
 
  לחצו ליצירת קשר
  לייעוץ ומכירה התקשרו 03-6440400 או לחצו כאן
לייעוץ ומכירה התקשרו עכשיו: 03-6440400
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:
   


מפת אתר'המוזיאון'מידע שיווקימידע שימושי