שיחות ועידה בעזרת מחשב

תקשורת בין מחשבים היא יכולת וותיקה שכולנו מכירים - גם מהעולם הפרטי.
בעולם העסקי הצורך הוא מעט שונה, או ליתר דיוק - ההקפדה על האיכות משמעותית יותר.
בשיחות ועידה בעזרת מחשב אנו מבקשים לצרף מספר משתתפים לשיחה אחת. השיחה יכולה להיות שיחת אודיו, וידאו או שניהם יחד. בגלל השימוש במחשב נבקש לא פעם גם לשתף קבצים, מצגות, לחלוק תהליך עבודה ועוד.
על מנת להשיג את היכולות הללו יש צורך לשלב בין חומרה ותוכנה.
 
מצלמה
במחשב בו נשתמש יש צורך במצלמה. מצלמת המחשב המובנית לדוגמא בלפטופים אינה איכותית מספיק ובנוסף אינה רחבה מספיק. במידה ואנו לא יושבים לבד אלא בצוות מול צוות נוסף - לא נרצה להקפיץ את המחשב מיד ליד. על מנת שכולם יוכלו לשוחח יחד ולהיראות יחד - יש צורך במצלמה עם עדשה רחבה שאינה מעוותת.
ניתן לצרף למחשב מצלמה חיצונית המאפשרת זאת - ואף יותר. מצלמות הרשת המתקדמות לעסקים מציעות איכות זום אופטי מעולה, אפשרות לשליטה על כיוון המצלמה בעזרת שלט חיצוני אלחוטי ועוד.
דוגמאות לכך ניתן לראות במצלמות Logitech המשווקות בישראל על ידי נאוטק תקשורת. לדוגמא:Logitech ConferenceCam BCC950 או הדגם המתקדם יותר Logitech ConferenceCam CC3000e.
ישנם מוצרים נוספים אותם נשמח להציג בפניך - צור איתנו קשר.
 
מיקרופון
המיקרופון בשיחת ועידה בעזרת מחשב חשוב לא פחות מהמצלמה. חשוב להישמע ברור, ללא אקו, גם כאשר מסביב לא הכל שקט. אולי מוכר לכם מצב בו שני הצדיים מדברים ובעצם נוצר שקט בכל אחד מהצדדים. שימוש במיקרופון מקצועי ימנע את המצב הזה. מיקרופון חיצוני מציע רגישות גבוהה יותר, מאפשר לקלוט את קולות החדר באופן שלא צריך לצעוק, גם מעברו השני של השולחן :-).
ישנם מיקרופונים מובנים ביחידת המצלמה - לדוגמאת המצלמות שהוזכרו בסעיף הקודם. ישנם מיקרופונים נפרדים אותם ניתן לחבר למחשב באמצעות USB - לדוגמא: Jabra Speak 410.
ישנם כמובן מוצרים נוספים - צור איתנו קשר למידע נוסף.
 
שיתוף עבודה - online collaboration
היתרון המשמעותי של מחשב לשיחות ועידה הוא יכולת העבודה המשותפת. לשם כך יש צורך בתוכנה. ישנן מספר תוכנות לצרכי collaboration אך על מנת להבחין ביניהן יש צורך קודם כל להגדיר את הצרכים של הארגון שלך. לחלק מהתוכנות יש יתרון בגודל הוידאו. לחלק יש תיעוד בזמן אמת של הועידה. לחלק יש תאימות חיבור לציוד קצה שונה ולחלק יש יכולות לצרף נקודות קצה כדוגמאת טאבלטים וסמארטפונים, ובעצם לחבר בין כל נקודה לכל נקודה - אפילו לחדר הישיבות הסטנדרטי.
בין פתרונות ה collaboration המשווקים על ידי נאוטק תקשורת תוכלו למצוא את משפחת מוצרי Cisco WebEx, מוצרי Blue Jeans ועוד.
 
נשמח לעזור לכם להעשיר את הארגון ביכולות שיחות וידאו באמצעות מחשב.
כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר. משם נדריך אתכם, נסביר לכם ונלווה אתכם אל ההחלטה הנכונה.
 
  לחצו ליצירת קשר
  לייעוץ ומכירה התקשרו 03-6440400 או לחצו כאן
לייעוץ ומכירה התקשרו עכשיו: 03-6440400
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:
   


מפת אתר'המוזיאון'מידע שיווקימידע שימושי