וובינר WebEx Webinar

WebEx Webinar – הסטנדרט המוביל את עולם האירועים המקוונים!

 • התאמה מושלמת לכל סביבת עבודה – המשתתף יכול לעבוד בכל סביבה ולהנות מחווית האירוע במלואה
 • וידאו באיכות ללא פשרות 720p מאפשרים הדגמות תהליכים באופן ברור למשתתפים
 • שילוב מספר מנחים בוועידה אחת תוך שמירה מושלמת על סדר ומהלך האירוע
 • עלויות זניחות ביותר ביחס לכל אלטרנטיבה קיימת ובאיכות ללא פשרות של אודיו ווידאו
 • שיתוף מתקדם של מסמכים וקבצי מולטימדיה
 • ניהול פשוט וקל שאינו דורש מיומנות גבוהה לתפעול
 • המשתתפים אינם חייבים להיות מנויי WebEx   על מנת להשתתף – אלא פשוט להצטרף
 • אפשרות תמיכה באלפי משתתפים בו זמנית ללא ירידה באיכות השידור וללא פגיעה בחווית המשתתף
 • שליחת הזמנות אונליין למוזמנים ודיווח מפורט לגבי משתתפים
 • ניהול מסודר של שאלות המשתתפים
 • תמיכה טכנית זמינה תמיד בכל רגע שתידרש
 • אפשרות שילוב במערכות פנים ארגוניות ל SINGLE SIGN ON


כל זאת ועוד תוך אבטחה ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיוםרוצה חשבון ניסיון לבדיקה?
עכשיו עליך לנסות ולהתרשם בעצמך, בסביבת העבודה שלך, מהמוצר המוביל בעולם.
אנו מאמינים שזו הדרך הטובה ביותר להתרשם מיכולות המוצר ולהיווכח כי הוא אכן הטוב ביותר.

צור אתנו קשר עכשיו ואנו נדאג לפתוח עבורך חשבון בהקדם.

מה זה וובינר?

וובינר הוא קיצור של ווב סמינר (Web Seminar). כפי שבעבר היו מכנסים באולם גדול משתתפי כנס, שהיה עליהם להגיע פיזית מכל קצוות תבל על מנת לשמוע, לראות ולשאול שאלות, כיום מבוצעים סמינרים אונליין, בהם ישנו גורם המארח את הוובינר ומזמין משתתפים מכל מקום המחובר לאינטרנט לקחת חלק פעיל. פתרונות וובינר מעניקים למארח הסמינר כלי תקשורת ושליטה על האירוע, וכוללים פתרונות אודיו (שמע) וידאו (שיתוף שולחן העבודה Share Desktop), שיתוף קבצים וניהול רשות דיבור של המשתתפים. באופן זה יכולים לקחת חלק פעיל המשתתפים בנוחות, אפילו בהיותם בדרכים (Mobile) באופן שנחשב היום גם נוח וגם ירוק לסביבה.
מיטב החברות בעולם מקיימות וובינר - החל מתחומי פרסום ויחסי ציבור, השקות של מוצרים, הדרכה על תוכנות, מפגשי צוותים ופגישות הנהלה, מערכי הדרכה מרחוק בתחומים שונים ועוד. את הוובינרים ניתן גם להקליט בוידאו באיכות גבוהה ולשתף לאחר מכן גם את מי שלא נכח באירוע עצמו בזמן אמת.

מנהל הוובינר מקבל גם כלי סטטיסטיקה ובקרה לגבי המשתתפים שנכחו וישנם שירותים נוספים היוצרים יחד את הפתרון הקל, הפשוט, המכובד והמקצועי ביותר לחברות בכל סדר גודל המעוניינות לקיים סמינר ברשת.

וובינר מקצועי

פתרונות הוובינר של Cisco WebEx הם הוותיקים והמתקדמים ביותר כיום. לא סתם חברות מובילות בוחרות בפתרון וובינר WebEx כפתרון הבית שלהן. אם חשוב לכם שהמצגת תעבור באופן איכותי, שכל החלונות של שולחן העבודה שלכם יוצגו במהלך ה Share Desktop ותמיכה במשתתפים מרובים תעבור ללא בעיה - אנו בנאוטק ממליצים בחום על וובקס כפתרון הוובינר הנכון ביותר.

רוצים ללמוד עוד על מצלמות מקצועיות לוובינר? לחצו כאן

וובינר להשכרה

מי שמעוניין לקיים וובינר באופן חד פעמי, או למשך מספר פעמים מצומצם וודאי שוקל את עניין העלויות. וובינר וובקס אינו דורש השקעה בתוכנות וציוד קצה משוכלל. להפך. חבילות השירות נותות מענה בעלויות מדויקות לפי הצרכים ללא עלויות נלוות.
כמובן - שתמיד ניתן להקליט את הוובינר כפי שעושים רבים ולהעלות אותו אחר כך כוידאו לצופים נוספים המעוניינים בצפיה, ללא עלויות נוספות (באתרי וידאו כגון יוטיוב).

חדר ובינר או מערכת לוובינרים - צריך להכין חדר?

וובינר הוא כאמור אירוע וירטואלי. אין צורך באמת להכין חדר או אולם כנסים אך מה שכן צריך לקחת בחשבון הוא מה יראו המצטרפים לכנס הוירטואלי - הוויבנר שלכם. כאשר אנו עורכים וובינר אנו בעצם מופיעים מול מצלמה. חדר הוובינר הוירטואלי שלנו מאגד משתתפים מרחבי העולם שנכנסים לצפות, לשמוע, לשאול שאלות - והם רואים אותנו. המלצה חמה שלנו היא לסדר את החדר - בעיקר החלל שנמצא מאחורי הכסא שלנו בחדר, כדי שהצופים בוובינר יהנו מתמונה נעימה, ללא הפרעות של חוסר סדר. כמנחים אנו מייצגים גם פן מקצועי וחלק בלתי נפרד מכך הוא הרושם שאנו יוצרים. תמונה מסודרת אותה יראה האורח בוובינר תשליך מיד רושם מקצועי עלינו. לרוצים להשקיע עוד קצת במיתוג נמליץ על שילוב של לוגו או מסר פרסומי מאחוריכם - שכן הוא ייחשף לאורך כל הוובינר.

מערכת לוובינרים בחינם אינה תחליף לדבר האמיתי - אתם אמרתם!

אנו בנאוטק תקשורת מקבלים פניות מלקוחות רבים שבאופן הגיוני התנסו במערכות חינמיות כדי לבדוק את היענות קהל היעד, את עצמם כמנחים ועוד - ועכשיו - אחרי שברור גם להם שוובינרים כאן כדי להישאר - הם מנסים לבחון  את ההבדלים בין המערכות הקיימות בשוק. בגלל שיש המון טכנולוגיות - כל חברה מייחדת את עצמה בפתרון בעיה או התמקדות במאפיין כזה או אחר ולכן כדי לבחון באמת מה הכי טוב לכם עבור וובינר נמליץ ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ ללא התחייבות. התגובות שאנונו מקבלים לאחר ההתנסות הראשונית הם לא פחות מוואוו. ההבדלים הטכניים, האיכות של התמונה והקול, מגוון הפתרונות הטכניים - קשה להבין זאת עד שלא מנסים.
אתם יכולים לקרוא בעשרות אתרים, להתקין שלל תוכנות, לנסות עוד ועוד - או פשוט להתקשר אלינו ולקבל סקירה מקיפה והמלצה מקצועית - בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

תוכנות וובינר

וובינר של וובקס אינו דורש רכישת תוכנות יקרות. למקיים הוובינר ניתנת להורדה תוכנה ללא עלות מבית Cisco שבעזרתה הוא מקיים את הוובינר. משתתפי הוובינר לא נדרשים בהתקנת תוכנה אלא בגישה לוובינר כאילו היה אתר אינטרנט רגיל (גישה בדפדפן בלבד).

כפי שנכתב קודם לכן - פתרונות WebEx שמים דגש רב על נושא האבטחה הארגונית. זהו שיקול שעל כל איש IT לקחת בחשבון בבחירת פתרון ועריכת וובינר.
 
  לחצו ליצירת קשר
  לייעוץ ומכירה התקשרו 03-6440400 או לחצו כאן
לייעוץ ומכירה התקשרו עכשיו: 03-6440400
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:
   


מפת אתר'המוזיאון'מידע שיווקימידע שימושי