חדשות ואירועים

סיפור לקוח - חברת Telit
חברת נאוטק שמחה לבשר על פרויקט נוסף של הטמעת מערכת וידיאו (Video Conference) חדישה באמצעות טכנולוגיית BlueJeans בחברת Telit, אשר הרחיבה ושידרגה את מערך שיחות הוידיאו שלה.

.

ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית ה-11 - 06.03.2013
נאוטק תקשורת לוקחת חלק בתערוכת ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית ה-11, Call Center, CRM וניהול ידע KM, E-Service.תערוכת פתרונות ושירותים לתחומי שרות הלקוחות והאינטרנט.

.

מקרה לקוח - איתוראן - פתרון וידאו קונפרנס לקישור בין סניפים בעולם
חברת RADVISION בשיתוף פעולה עם קבוצת נאוטק תקשורת מספקים יחד פתרון וידאו קונפרנס לחברת איתוראן במטרה לתת מענה לצורך של חיבור סניפי החברה בעולם.

מתוך מקרה לקוח כפי שפורסם באתר חברת RADVISION.

.

ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית ה-10 - 21.03.2012
נאוטק תקשורת לוקחת חלק בתערוכת ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית ה-10, Call Center, CRM וניהול ידע KM, E-Service.

.

עצרת תפילה לשובו של גלעד שליט וחיילי צה"ל הנעדרים
נאוטק תקשורת גאה היתה לספק את פלטפורמת השיתוף ( Collaboration ) עבור tefillaforgilad.com - עצרת תפילה לשובו של גלעד שליט וחיילי צה"ל הנעדרים - ארוע בו שיתפו פעולה 75 בתי ספר מכל רחבי העולם לתפילה משותפת.

.

חדשות ערוץ 10: סתיו שפיר ממנהיגות המחאה החברתית מתארחת במשרדי נאוטק לשיחת וידאו קונפרנס
צוות חדשות ערוץ 10 בסיקור שיחת ועידה וידאו (Video Conference) בין סתיו שפיר מתל אביב עם עמיתים למחאה חברתית ברחבי העולם.
שיחת הועידה התקיימה במשרדי נאוטק תקשורת בתל אביב..

ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית ה-9 - 29.03.2011
נאוטק תקשורת לקחה חלק בתערוכת ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית ה-9, Call Center, CRM וניהול ידע KM, E-Service.

.

P.L.M 2010 - 24-25.05.2010 - מרכז הירידים תל אביב
נאוטק תקשורת לקחה חלק בתערוכת P.L.M 2010 - התערוכה לרכש, לוגיסטיקה וסחר חוץ.

.

סקירת TheMarker: דרכים זמינות ונפוצות לחיסכון בדלק מלבד השימוש בתחבורה ציבורית
רינה רוזנברג, 30.06.2008
באחרונה אנו מתבשרים כי מדי חודש עולים מחירי הדלק בעוד כמה אחוזים, אך החל ממחר יחצה לראשונה המחיר לליטר בנזין את רף השבעה שקלים. לכן, ההחלטה האם לעשות שימוש במכונית הפרטית הולכת ונעשית תלויה בשיקולים של כדאיות כלכלית.

אמנם נתוני משרד התשתיות הלאומיות מבהירים כי על אף העלייה במחירי הדלק, הציבור הישראלי לא הפחית את השימוש בכלי הרכב הפרטיים, אך אין ספק שההוצאה על דלק נהפכה לעול על התקציב המשפחתי. מסיבה זו, יש לשער כי לאורך זמן, יותר ויותר נהגים יחפשו אלטרנטיבות למכונית הפרטית, שיהיו זולות ממנה ואף ידידותיות לסביבה. לאור זאת, TheMarker ביצע סקירה של אפשרויות הנסיעה החסכוניות ומציג: דרכים זמינות ונפוצות לחיסכון בדלק, מלבד השימוש בתחבורה ציבורית.

לכתבה המלאה

.

ארגון "אורט עולמי" רכש שישה מכשירי וידאו קונפרנס של חברת AETHRA
המכשירים בעלי טכנולוגיה מתקדמת ביותר נרכשו עבור בתי הספר המשתתפים בתוכנית "קדימה מדע" של ארגון "אורט העולמי", הממוקמים בפריפריה.
מכשירי הוידאו קונפרנס מסייעים ביצירת "כיתות חכמות-אינטראקטיביות" .
ארגון "אורט העולמי" - המקדם את החינוך המדעי והטכנולוגי רכש שישה מכשירי וידאו קונפרנס של חברת AETHRA מחברת "נאוטק תקשורת" המתמחה בפתרונות אודיו ווידאו מהמתקדמים בעולם.

המכשירים הותקנו במסגרת פרויקט "הכיתה החכמה האינטראקטיבית", והם יסייעו בעריכת הרצאות אורח מהארץ ומחו"ל, קיום שיעורים משותפים בין בתי הספר המשתייכים לפרויקט "קדימה מדע", קיום שיעורים משותפים בין בתי הספר הללו (בארץ) לבתי ספר אחרים מחו"ל המקיימים קשרי גומלין עם ארגון "אורט העולמי", קיום שיעורים וירטואליים, ועוד.
אמצעי חדש זה, כאמור יאפשר שיתופי פעולה בין התלמידים השונים ברחבי הארץ והעולם שנעזרים "באורט העולמי". בא לשרת מרכיב חיוני של חשיפה עולמית לתלמידי הפריפריה.
בנוסף, יסייעו המכשירים גם בעריכת השתלמויות מורים משותפות בין בתי הספר השונים.

.

Webex - שיתופיות סביבת העבודה שכבשה את העולם - עכשיו בישראל
WebEx הנו שירות אינטרנטי המאפשר שיתוף מלא בזמן אמת של סביבת העבודה.
לחברה קו מוצרים רחב המתפתח באופן שוטף, הכולל בין היתר ניהול פגישות ועידה, לוח זמנים, הדרכות ועוד. החברה מספקת פתרון בו הצדדים יכולים לראות בזמן אמת אחד את המוצג על מסכו של השני, ובכך להגיע לתוצאות מהירות יותר בכל ישיבה. יעילות היא מילת המפתח.
WebEx הנו מוצר מצליח ברחבי העולם, וחברות בארץ שיצטרפו לשירות מבטיחות לעצמם תאימות לתקופה ולסביבת הלקוחות והשותפים ברחבי העולם.
נאוטק תקשורת הנה נציגה של WebEx בישראל, מתוך מטרה לאפשר רכש של רשיונות, הדרכות ושירות במידת הצורך.

.

ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית - 13.03.2008 - כפר המכביה - רמת-גן
נאוטק תקשורת לקחה חלק בתערוכת ליאור לוריה - תערוכת שירות הלקוחות המקצועיות השנתית, Call Center, CRM וניהול ידע (KM).
בתערוכה הציגה נאוטק את מיטב החידושים לתחום.

.

Bynet Expo 2008 - 03.03.2008 - גני התערוכה תל אביב
נאוטק תקשורת לקחה חלק בתערוכת Bynet Expo 2008 - אירוע ה ICT הגדול בישראל.
בתערוכה הציגה נאוטק את מיטב החידושים לתחום.

.

טלקום 2005, יולי 4-6, גני התערוכה, ת"א, ביתן 30
נאוטק תקשורת משתתפת בתערוכת Computax 2005, תערוכת המחשוב המובילה בישראל.
כמדי שנה מציגות מיטב החברות את מיטב החידושים והגדג'טים. נאוטק תחשוף בפני אורחי התערוכה מספר מוצרים מתקדמים לתקשורת, ביניהם יימצא גם ה DualPhone - הטלפון האלחוטי הראשון והיחיד בעולם המשמש בו זמנים הן לשיחות טלפון רגילות והן לשיחות אינטרנטיות SKYPE בחינם.

.

ה- DUALphone הגיע לארץ!
נאוטק תקשורת הנה הנציגה הבלעדית של ה DUALphone - הטלפון המהפכני אשר משמש גם טלפון רגיל וגם טלפון SKYPE בו זמנית. טלפון אלחוטי DECT עם יכולות מתקדמות, נוסף על היותו גם האחלוטי היחיד המומלץ ע"י SKYPE. חיוג, מענה, צלצול ביחידה הניידת, כמו גם חיווי מצב החברים - מי OnLine - בכל רגע נתון - והכל מהשלוחה הניידת...
לחצו כאן ועברו לאתר ה DUALphone על מנת להכיר אותו מקרוב...

.

טלקום 2004, נובמבר 8-11, גני התערוכה, ת"א, אולם 12 ביתן 6
נאוטק תקשורת משתתפת בתערוכת טלקום 2004, תערוכת התקשורת המובילה בישראל.
כמדי שנה מציגות מיטב החברות את חזית הטכנולוגיה. נאוטק תחשוף בפני אורחי התערוכה את הפתרונות החדישים ביותר בתחום התקשורת, לסביבות עבודה מגוונות. מערכות תקשורת אלחוטיות, מערכות תקשורת וידאו ואודיו מבוססות רשת ועוד.

.

 
  לחצו ליצירת קשר
  לייעוץ ומכירה התקשרו 03-6440400 או לחצו כאן
לייעוץ ומכירה התקשרו עכשיו: 03-6440400
או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
מלאו את הטופס הקצר שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:
   


מפת אתר'המוזיאון'מידע שיווקימידע שימושי